پیش فروش کتاب نخستین جشنواره فرهنگی هنری «مهرمادر»

پیش فروش کتاب نخستین جشنواره فرهنگی هنری «مهرمادر»

در صورتی که به پیش خرید این کتاب علاقمندید، می توانید از ۴۰ درصد تخفیف پشت جلد و ارسال پستی رایگان بهره مند شوید. برای این منظور تعداد نسخه درخواستی خود را (فقط درج عدد) به سامانه «۵۰۰۰۲۶۶۶۱» پیامک بفرمایید. شایان ذکر است نحوه پرداخت هزینه پیش‌خرید کتاب به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.»

به گزارش روابط‌عمومي جشنواره فرهنگي هنري «مهر مادر»، دبيرخانه جشنواره در نظر دارد نسبت به چاپ و پيش‌فروش كتاب نخستين جشنواره فرهنگي هنري «مهر مادر» اقدام نمايد. با توجه به كثرت حضور هنرمندان در بخش‌هاي هفتگانه جشنواره، اين كتاب دربرگيرنده‌ي اسامی شركت‌كنندگان راهیافته به بخش مسابقه، اسامي نامزدهای دريافت جايزه بخش‌هاي هفتگانه جشنواره و همچنین آثار برگزیده به همراه بيوگرافي برگزیدگان جشنواره «مهرمادر» حواهد بود. شايان ذكر است كه دبيرخانه جشنواره به علاقمنداني كه نسبت به پيش‌‌خريد اين كتاب اقدام نمايند، 40% تخفيف قيمت پشت جلد و ارسال رايگان پستي كتاب مذكور را ارائه مي‌نمايد.

 به همين منظور، از طرف دبيرخانه جشنواره ايميلي حاوي متن ذيل به شركت‌كنندگان نخستين دوره جشنواره فرهنگي هنري «مهر مادر» ارسال مي‌شود:

«هنرمند گرامی

 با آرزوي سلامتي براي شما، دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری مهر مادر در نظر دارد کتاب آثار برگزیده نخستین دوره ی این جشنواره را منتشر نماید.

این کتاب در برگیرنده ی موارد زیر است:

۱- اسامی وآثار برگزیدگان بخش های هفتگانه جشنواره.

 (شعر و ترانه، داستان کوتاه و مینیمال، فیلم کوتاه و مستند، عکس، خاطره نویسی، نقاشی و پوستر).

۲-  اسامی هنرمندان راه یافته به  بخش های هفتگانه جشنواره..

۳- اسامی نامزدهای دریافت جایزه در بخش های هفتگانه جشنواره..

با مشخصات ظاهری:

۱- قطع خشتی (۲۲×۲۲ سانتیمتر)

۲- کاغذ گلاسه

۳-حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ صفحه

۴-تمام رنگی

۵-  قیمت تقریبی پشت جلد «چهل هزار تومان».

از اینرو به منظور انتشار هدفمند این کتاب، در صورتی که به پیش خرید این کتاب علاقمندید، می توانید از ۴۰ درصد تخفیف پشت جلد  و ارسال پستی رایگان بهره مند شوید. برای این منظور تعداد نسخه درخواستی خود را (فقط درج عدد) به سامانه  «۵۰۰۰۲۶۶۶۱» پیامک بفرمایید. شایان ذکر است نحوه پرداخت هزینه پیش‌خرید کتاب به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.»